16 Ağustos 2012 Perşembe

Hazine

Bayram tatilini deniz kenarında geçirmeyi planlıyorsanız, eve küçük bir hazine sandığıyla dönebilmek için sahilde gözünüzü dört açın:)
fotoğraflar: British Homes&Gardens, Simon Bevan, Angus Fergusson

6 yorum:

Selin Ergeçer dedi ki...

vaay süpermiş :)

AidaSalem dedi ki...

tatil öncesi iyi oldu :)

Ayfer dedi ki...

Her deniz kenarina gidisimde toplamaktan buyuk zevk alirim dondukten sonra buyuk bir bolumunu atarim:( Fikirler o kadar guzelki bundan sonra cope gitmeyecegine eminim:) sevgiler

nbaykut dedi ki...

Biz bu konuda çok zenginiz Ayşeciğim, çocuklar her gün farklı bir hazine ile eve geliyor :) sevgiler

Müge Hestbaek dedi ki...

Ayşecim ne zamandır yazışamıyoruz. Bütün yazımı bilgisayarsız geçirdim diyebilirim. Bu ara yine bir açtım, hemen sana yazayım dedim. :) Özlemişim.

Hayatım boyunca deniz kabuğu topladım. Çok severim. Ancak neden insanlar deniz kabuklarını tuvaletlerle bağdaştırırlar hiç anlamam. Deniz ıslak, küvet ıslak, hah tamam o halde kabuklar banyoya filan gibi bir mantık mı güdüyorlar nedir. Halbuki o kavanozlarda ne hoş olmuşlar. Gerçi fazla deniz kabuklu evler de bana balıkçıymış hissi verir. O yüzden dönerken yanıma pek almam. Ama Çeşme'deki evde bol bol kase dolusu var bunlardan. Fenerlerin içinde de hoş durmuş. Ben de fenerlerin içindeki mumların altına mercan parçacıkları yerleştirdim geçenlerde.
Öperim seni.

Ayşe Şakarcan dedi ki...

Selam Mügecim,
Ben de seni merak ediyordum doğrusu, nerelerdesin, hiç yazmıyorsun diye..
Haber aldığıma sevindim:)
öpüyorum seni...