22 Eylül 2011 Perşembe

Yatak ucu puf

Puf, benim çok sevdiğim, evde de çok kullandığım bir eşya. Salonda tv izlerken ayak uzatmak; yatak odasında, gece fazla yastık, örtü vs. koymak için ideal... Bugün, farklı yatak odaları ve onlara uygun puf seçimleri...


fotoğraflar: Hranowsky Interior, Alice Lane, Frank Roop, Elle Decor, Robert Stilin

8 yorum:

colette dedi ki...

Bir işlevi daha var,köpeğim artık yatağa çıkmıyor ayak ucundaki pufta yatıyor :)

Turta Tadında Yaşamak dedi ki...

yatak ucunda puf, benimde hayalim.. şuanda oturduğumuz evde yatak odası küçük olduğu için gerçekleştiremedim ne yazıkki.. ama daha geniş bir eve geçtiğimizde yatak odası pufu alınacaklar arasında mutlaka :)

Ayşe Şakarcan dedi ki...

:)) bu da süpermiş:)

cafenoHut dedi ki...

Böyle görünce çok hoşuma gidiyor, benim de büyük bir yatak odam olsa kesin koyarım bu puflardan diyorum. Ama sonra yatak odamda hiç de zaman geçirmediğimi, gözümü açar açmaz kalktığımı bu odayı hobi odası yapmanın çok daha kullanışlı olacağını düşünüveriyorum:)

Nilgün Komar dedi ki...

hepside çok güzel.. kullanım alanları olarak da sınırsız belki darılan eşin uyuyabileceği bir yer olabilir :))))

Müge Hestbaek dedi ki...

Ayşecim NY postu yap lütfen! To do listler filan... Hadi orada gezmekten yazamadın. Ama artık döndün. NY postlarını sabırsızlıkla bekliyorum! :)

Ayşe Şakarcan dedi ki...

cafe nohut; hmm bu da bir fikir:)

Nilgün; bak o da var gerçekten:))

Ayşe Şakarcan dedi ki...

Müge; NY'da bilgisayarım bozulunca küstüm resmen, ne doğru düzgün fotoğraf çektim, ne de not aldım... Şu an pek o havamda değilim ama, zamanı gelince NY izlenimleri de yavaş yavaş ortaya çıkacaktır mutlaka:)