15 Şubat 2011 Salı

Giyinme odası

Her genç kızın rüyasının Zetina dikiş makinası olduğu yıllar çok geride kaldı. Günümüz genç kızlarının rüyası, Mr. Big'in Carrie'ye hediye ettiğinine benzer, Blahnik, Louboutin, Dior dolu bir giyinme odası...

fotoğraflar: Mark Burstyn, Decorpad, Eric Striffler, Desire to Inspire

12 yorum:

colette dedi ki...

Ben ciddi ciddi düşünüyorum ama kızlara yasak yer olmadığından açık düzen çok kirlenir diye düşünüyorum.Kapaklı da kullanışlı olmaz bir de işin esprisi aynı anda giysini kombinleme olanağı sağlaması,kapaklıda bu olanaksız.İkea mı tercih etsem marangoza yaptırıp sonra'' istediğim gibi olmadı'' diye saçımı başımı mı yolsam ?Bir de bu iş için uygun olan tek odada gömme dolap var,onu ne yapsam?
Memleket sorunu gibi oldu değil mi?Sevgiler...

cafenoHut dedi ki...

İlk fotoğrafdaki giyinme odası çok güzel. Kardeşimle beraber yaşıyoruz, bizim de küçük bir giyinme odamız var. Gardropları atıp böyle açık yaptırmak istiyoruz. Bu paylaşım bizim için çok yerinde oldu. Ellerinize sağlık, Çooook teşekkürler.
Not: Ayakkabılar için şeffaf ayakkabı kutuları aldık. Böyle açık giyinme odaları için çok ideal. Herkese tavsiye ediyorum:)

Ayşe Şakarcan dedi ki...

colette; ben Ikea'daki giyinme odası çözümlerini çok beğeniyorum. Hem bütçeni çok sarsmadan hem de nasıl olacak stresi yaşamadan güzel bir odaya kavuşabilirsin. sevgiler...

cafenohut; ben de Ikea'nı şeffaf pencereli ayakkabı kutularını kullanıyorum, çok memnunum:)

neval dedi ki...

ah me too lütfen

Meral Erdoğan dedi ki...

ilk kareyi sevdim aysecim. seffaf kutular cok kullanisli gercekten.

zeynep dedi ki...

ah içinde dior olmasa da olur giyinme odası olsun da:)

DEKORASYON BİLGİLERİ dedi ki...

Seçim yapmak çok zor.Hepsi cok güzel...Sevgiler.Aida

Peri Tozu Fotograf dedi ki...

Cok okuyup, cok calisacagim,gunun birinde bende evime sondan bir usteki gibi pembeli bir giyinme odasi yaptiracagim :)

Upsss, cok idiali oldu galiba.Bunu yapmak icin yeni bi eve çıkmam gerekecek önce:)

Peri Tozu Fotograf dedi ki...

Cok okuyup, cok calisacagim,gunun birinde bende evime sondan bir usteki gibi pembeli bir giyinme odasi yaptiracagim :)

Upsss, cok idiali oldu galiba.Bunu yapmak icin yeni bi eve çıkmam gerekecek önce:)

nehircce dedi ki...

Ne kadar güzel hepsi,çok istiyorum bende ama küçücük evimde yatacak yer anca bulunurken giyinme odası düşleyemiyorum.Ama birgün olacak biliyorum :)

Müge Hestbaek dedi ki...

Benim favorim üstten ikinci. Bol göz, bol raf. bol askı, illa ki chandelier ve tabii ki beyaz. Kıyafetler yeteri kadar renk katıyor zaten dolap odalarına. Ikea konusunda sana katılıyorum ayşecim. benim de dolap odam ikeadan ama baharda yine Ikea çözümlü bazı değişiklikler yaptıktan sora, ray dolap gibi bir yere önlerine cam kapak taktıracağım. caddenin bütün tozu evde. sinir oluyorum ayakkabıların, çantaların tozlanmasına. Çantaları torbalarında, ayakkabıları kutularında saklamaktan da nefret ederim. O yüzden bir de bunu deneyeceğim. Umarım ecza dolabı gibi görünmez :)

Ayşe Şakarcan dedi ki...

Nehircee; Umarım tam gönlündeki gibi bir giyinme odan olur cnm:)

Müge; haklısın açık dolaplardaki eşyaları tozdan korumak çok zor. Cam kapak iyi olur bence, bir de Ikea'daki pencereli ayakkabı kutularına bak derim, ayakkabılar açıkta olduğu kadar hoş durmasalar da, en azından tozlanmyorlar ve içinde ne var görebiliyorsun:)